rpg-fairytail.blog.cz

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Crocus - Nemocnice

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Yuu

PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Sun Feb 04, 2018 5:39 pm

Vezme si knížku od Zera. Vypadá trochu pobledle. Otočí otevřenou knihu směrem ke všem ostatním. "Jenže tady se jméno Eruka, nebo také správná výslovnost a přepis z run, Elluka, nenachází. Postava, která je zde popsaná, která vypadá jako kdyby Elluce z oka vypadla, se jmenuje Eve. Pochopila bych, kdyby prostě chtěla podobu nějaké slavné osobnosti, v historii byla Eve velmi slavná a podstatná osobnost, zachránila naše království před obřím drakem. Jenže, i jméno Elluka má jednu spojitost," začala vysvětlovat a otočila o pár stránek dále, kde se objevila podobizna krásné mladé růžovovlasé ženy. Nad ní bylo zlatými písmeny napsáno 'Elluka Clockworker' - Sorceress of Time'.

"Našla jsem tohle. Myslela jsem si, že tedy ta Eruka, se kterou jsme se střetli, je nějaký podvrh, pravděpodobně blouznivý fanatik. Nicméně tu stojí: Jeden z nejslavnějších mágů královské éry před 400 lety. Mnoho záznamů se buď nedochovalo, nebo bylo zničeno při požáru královské knihovny, nicméně z dochovaných útržků víme, že používala magii zvanou Enchantment. Nikdy nestárla, dosáhla věčného lidského přání - zůstat navždy mladá a krásná. Kolují však pověsti, že nebyla schopna zemřít nebo také, že to byla ona, kdo zapálil královský palác, avšak tyto pověsti nejsou potvrzeny. Je to legendární postava, která se zasloužila o vytvoření prototypu druhé a třetí generace drakobijců," dočetla a pozvedla ruku.

"To stále není bohužel vše," otočila zpět na stránku o Eve, "Jeden z nejslavnějších mágů královské éry před 400 lety, ačkoli se narodila ještě dříve. Byla jeden z prvních drakobijců, bohužel neušla drakonifikaci jako následek používání drakobijecké magie. Proto zakrývala své oči maskou, jelikož pod nimi měla šupiny, činila tak, aby neděsila lidi, jakmile vstoupila do ulic. Úspěšně vynalezla lék pro drakonifikaci. Díky své magii už v éře největší prosperity království žila přes 100 let. Po tragické smrti jejího muže se zaslíbila zbytek života konat jen dobro. Ona a Sorceress of Time byly známé pro časté neshody. Její konec není známý," dočetla a položila si knihu na stehna. Vydechla a promnula si kořen nosu.
"Bude to asi znít hodně šíleně..ale magie té Eruky je Enchantment...množství její magie převyšuje arcimága. Stále mi ale není jasné, proč Eruka vypadá jako nějaký jejich hybrid," povzdechla si.
Back to top Go down
View user profile
Zero Yakei

PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Tue Feb 13, 2018 5:24 pm

Přikývl. "Zní mi to... jako pohádka, skutečně," zamyslel se nahlas. Jemně se naklonil ke knížce. "Pokud je stará 400 let, jak je možné, že z ní stále není... dočista blázen? Myslím teď doslovně blázen. Schvaluji, že je fanatik. Eru-... chci říct, Elluka, mi připadá jako někdo, kdo je stále schopen normálně myslet. Strategicky i obyčejně," pověděl. Sám si tím byl jistý - podivná alternativní dimenze to potvrdila.
Po krátké odmlčce, jednak na nádech a jednak aby si urovnal pocity. "A také cítit. Totiž, přesto, že mě unesla a zabíjela, hrála si s mrtvolami a tak zneuctila mrtvé... kdyby byla bezcitná, nikdy by mě nepustila z té jeskyně, abych tě na svých křídlech odnesl sem."
Nebyl si jistý, zda teď hájil přímo Elluku nebo jen nechtěl přijmout fakt, že to, co je v knížce, je pravda. "Nikdo není záporák příběhu tak zničehonic," téměř zašeptal nakonec.
Celé to zní jako smutný milostný příběh, napadlo ho najednou. Možná, pokud jsou příběhy skutečné a propojené, je Elluka možná jen smutná ze ztráty svého muže a není schopna se přenést přes jeho smrt. Nedokázal by si představit, jak by se vyrovnával se ztrátou Yuu a samotná ta myšlenka ho děsila. Hlodala v něm nejistota a touha zjistit, co stojí skutečně mezi řádky v příběhu Eve a Sorceress of Time. Ovšem, i přesto, měl pocit, že ta touha po poznání bude jednoho dne tím, co přivede problémy.

Když si povzdechla, pokusil se o úsměv. "Když budeš často přemýšlet, budeš mít na čele vrásky," zasmál se, aby trochu změnil téma a nadhodil veselejší náladu. "Cítíš se lépe?" zeptal se.
Rozhodl se, že formulář nechá na potom. "Oh, málem bych zapomněl," rozvzpomněl si. "Přišla tě navštívit Kiyomi. Nějaký kluk taky, nejsem si jist, zda ho znám, bedlivěji jsem ho nezkoumal. Mám je pustit dál nebo chceš klid?" zeptal se.
Back to top Go down
View user profile
Yuu

PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   Wed Feb 14, 2018 12:18 pm

"Heh," vydala a promnula si čelo. Odložila knížku. /Chci této záhadě přijít na kloub/ "Kiyomi?" řekla tázavě. Nic moc jí to jméno neříkalo. "Ah, klidně je pusť dál," odvětila. Stále i přemýšlela nad tím, co jí řekl. /Něco mi chybí..ví toho rozhodně víc..Počkat..Jak mohla znát jeho jméno? Jak to, že se k němu chovala tak familiérně?/ byla zaměstnaná svými vlastními myšlenkami a u toho koukala na podobizny obou čarodějek. /Slyšela jsem o útoku nějaké modrovlasé čarodějky v Hargeonu. A dokázala zničit velkou část jediným kouzlem - Abyss Break, což je zakázané kouzlo. Znamená to, že musí znát spoustu takových kouzel, jelikož jí to zásoba její magie bohatě umožňuje..Že by na sebe přetáhla podobu Eve? Ale proč by si nevzala její magii? A proč by se čarodějka její ligy nedokázala ubránit?/
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Crocus - Nemocnice   

Back to top Go down

Crocus - Nemocnice
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3